Ovocné & Zeleninové Snacky a Tyčinky
Click to order
KOŠÍK
Total: 
Fakturační a doručovací adresa
Doručení:
* Odesláním objednávky souhlasím se zpracováním osobních údajů.
PREBIOTIKY + PROBIOTIKY
VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ ZDRAVÝCH
PREBIOTIKŮ A UŽITEČNÝCH PROBIOTIKŮ
OVOCNÉ TYČINKY DR. LIGHT FRUIT JSOU NA ZAKLADĚ Z NESÍŘENÝCH MERUNĚK,
MAJÍ NIŽŠÍ OBSAH CUKRU A KALORIÍ - MÉNĚ NEŽ 70 KCAL NA 30G TYČINKU,
A DODATEČNĚ OBOHACENÉ PREBIOTIKY A PROBIOTIKY PRO ZDRAVOU STŘEVNÍ MIKROFLÓRU.
Naší společnost Pharmind Corporation s.r.o. vytvořila receptury a technologický postup pro výrobu řady funkčních ovocných tyčinek Dr. Light Fruit. Základem funkční složky těchto tyčínek je komplex prebiotik (inulin) a probiotik (LactoSpore - Bacillus Coagulans), proto lze tyto produkty připisovat skupině synbiotiky.
Prebiotika
– jedná se o nestravitelnou složku potravy, která slouží jako substrát (krmivo) pro specifické (přátelské) bakterie střevní mikroflóry. Tímto mechanismem nepřímo zlepšuje zdravotní stav konzumenta.
Přirozená prebiotika jsou taková, která se přirozeně vyskytují v různých potravinách nebo potravinářských surovinách. Mezi nejznámější přirozené prebiotikum patří inulin.
Probiotika – živé mikroorganismy, které přispívají ke zlepšení zdravotního stavu svého konzumenta, jsou-li konzumovány v adekvátním množství. Jejich pozitivní vliv je zaměřen především na zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry. Také napomáhají udržovat v perfektním stavu celou naši trávicí soustavu. Probiotické bakterie jsou živé organismy, které mají příznivé účinky na lidské zdraví.
Použitím inulinu ve složení výrobku obsah energie, cukru a tuku byl snížen nejméně o 30 % v srovnání se sortimentem podobných ovocných tyčinek.
Srovnání bylo schváleno STÁTNÍ ZEMĚDĚLSKOU A POTRAVINÁŘSKOU INSPEKCE.
ČÍST VÍC...