Ovocné & Zeleninové Snacky a Tyčinky
KDO JSME A CO VYRABÍME?
Všechny naše produkty mají 100% přírodní složení.
SORTIMENT
Co přesně vyrábíme?
Děláme přírodné ovocné a zeleninové tyčinky a snacky, vyrobené z čerstvého organického ovoce, sušené při nízké teplotě, takže všechny vitamíny a přírodní aroma ovoce mohou zůstat uvnitř.
Naši vyrobky jsou organické, veganské, bezlepkové a neobsahuje žádný přidaný cukr ani jiné přísady.
SUROVINY
Do naších ovocných tyčinek přidáváme pouze "Nešířené meruňky". To znamená, že výrobek neobsahuje takovou konzervační a alergenní látku jako oxid siřičitý. Když se nejvíce zajímáte o produkt bez konzervačních látek, nešířené meruňky se vám budou líbit.
KONCEPT
Naše tyčinky a snacky vyrobené z čerstvého ovoce, sušeného při nízké teplotě, zůstávají v něm všechny vitamíny a přírodní příchutě. Používáme jablko, švestku, višně, jahody, hrušky, meruňky, borůvky, rakytníky a mnoho dalších druhů ovoce s užitečnými vlastnostmi. Rádi také spárujeme ovoce a zeleninu, abychom získali jedinečnou kombinaci chutí. Vytvořili jsme tedy VEGGIES.
K ČEMU JE TO DOBRÉ?
Je to ideální svačina pro dětskou obědovou krabici a pro všechny po sportovních aktivitách nebo během nich, nebo jako rychlé občerstvení na pracovišti. Darujte se zdravím a jíst bez viny v jakékoli stravě. Kompatibilní s bezlepkovou, syrovou, paleo nebo Veganskou dietou.