Click to order
Cart
You order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Get all the information about the product
Just type your contacts
Ovocné & Zeleninové Snacky a Tyčinky
PREBIOTICS + PROBIOTICS
VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ ZDRAVÝCH
PREBIOTIKŮ A UŽITEČNÝCH PROBIOTIKŮ
Immuno – Bar (30g)
Pre + Probiotics
22,90 kč
Rakytník (30g)
Pre + Probiotics
22,90 kč
Energy – Bar (30g)
Pre + Probiotics
22,90 kč
Visio – Bar (30g)
Pre + Probiotics
22,90 kč
Relax – Bar (30g)
Pre + Probiotics
22,90 kč
Klikva – Malina (30g)
Pre + Probiotics
22,90 kč
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
ZPĚT DO SEZNAMU PRODUKTŮ
Dr. Light Fruit KLIKVA - MALINA (30g)
22,90
25,90
Kvízová otázka – víte, co je to klikva? Že ne? Nevadí! Je to v podstatě obdoba brusinek. A smlsnout si na ní společně s malinou můžete v této tyčince! Navíc s prebiotiky a probiotiky.
Klikva je netradiční a velice zdravé drobné ovoce, a je velmi podobná brusince. Spoustě lidí dnes název klikva už moc neříká a nebo si ji zaměňují s brusinkou. Přitom jde o chutné ovoce, které má blahodárné zdravotní účinky. Asi nejznámější je jeho léčivý vliv na zánět močových cest. Kromě toho je v sušené podobě můžeme zobat jen tak, například místo rozinek a podobně jako rozinky či brusinky využít při vaření a pečení.
Léčivé účinky klikvy jsou: působí jako prevence a léčba infekcí močových cest, zabraňuje vzniku ledvinových kamenů, má antibakteriální vlastnosti. Antioxidanty obsažené v brusinkách mohou zpomalit stárnutí a může snížit růst rakoviny. Klikva se používá na vysoký cholesterol a může snížit hladinu špatného cholesterolu v krvi a podpořit zdraví srdce.
Složení: Meruňky sušené 42,1 %, jablečné pyré 17,6 %, inulin (prebiotikum) 15 %, klikva 12 %, malinový koncentrát šťávy 6 %, jablka sušená 6 %, citrónový koncentrát šťávy 1 %; Bacillus coagulans (Probiotikum), antioxidant: kyselina askorbová (vitamin C).

ZPĚT DO SEZNAMU PRODUKTŮ
Dr. Light Fruit RELAX - BAR (30g)
22,90
25,90
Odměňte se, odpočiňte si, dejte si prostě relax! A k zrelaxování vám dopomůže i naše úplně nová příchuť s prebiotiky a probiotiky – pomerančová RELAX-BAR.
"Nešiřené meruňky" v našich snackach znamená, že na výrobek nepoužíváme konzervační "oxid siřičitý". Naše nešiřené meruňky jsou organicky pěstovány a sušeny přirozeně na slunci.
Pomeranč je u nás již natolik běžným a oblíbeným ovocem, že ho ani nepovažujeme za ovoce cizokrajné, natož za něco zvláštního. A přitom je to skoro malý zázrak zakletý do podoby rozzářeného sluníčka.
Čerstvé plody obsahují mimořádně vysoké množství vitamínu C, který je výborným preventivním prostředkem nejen proti nachlazení, ale i třeba proti únavě organismu. Již 10 dkg pomerančů pokryje vaši denní potřebu vitamínu C, ale zvláště v „chřipkových dnech" je rozumné tuto dávku zvýšit.
Pomeranče snižují krevní tlak, hladinu cholesterolu v krvi, dokonce i tělesnou teplotu, což oceníme zejména při nachlazení. Obsahují i pektiny, které podporují zažívání, a dodávají lidskému organismu cenný hořčík.
Jsou součástí protisklerotické diety a podle nových výzkumů některé látky v nich obsažené mohou mít i protirakovinové účinky.
Složení: Meruňky sušené 44,1 %, inulin (prebiotikum) 15 %, jablečné pyré 14,14 %, jablka sušená 12 %, pomeranč 8 %, citrónový koncentrát šťávy 3 %, inositol, aquamin Mg, pomerančový olej, Bacillus Coagulans (probiotikum), antioxidant: kyselina askorbová (vitamin C), vitamin B12, vitamin B6, biotin.

ZPĚT DO SEZNAMU PRODUKTŮ
Dr. Light Fruit VISIO - BAR (30g)
22,90
25,90
Borůvka je léčivá rostlina, ma výbornou chuť a obsahují mnoho látek prospěšných pro lidský organismus. Modrá barva borůvek je způsobena vysokým obsahem účinných antioxidantů zvaných antokyanosidy.
Antioxidanty pomáhají předcházet poškození buněk způsobenému velmi reaktivními molekulami kyslíku, volnými radikály, popř. pomáhají toto poškození vyrovnat. Z dosud neobjasněných příčin mají antokyanosidy v borůvkách opravdu silný vliv na oči. Borůvka prokazatelně posiluje stěny žil, její použití v případě křečových žil je tedy pochopitelné. Některé výzkumy ukazují, že borůvky snižují hladinu cukru v krvi u lidí trpících cukrovkou.
Základní složkou našich tyčinek je sušené nešiřené meruňky. To znamená, že na výrobek nepoužíváme konzervační "oxid siřičitý". Když se nejvíce zajímáte o produkt bez konzervačních látek, nesulfované meruňky se vám budou líbit. Naše nešiřené meruňky jsou organicky pěstovány a sušeny přirozeně na slunci.
Složení: Meruňky sušené 42,1 %, borůvky 15 %, inulin (prebiotikum) 15 %, jablečné pyré 14,55 %, jablka sušená 6 %, borůvkový koncentrát šťávy 6 %, citrónový koncentrát šťávy 1 %, Bacillus coagulans (probiotikum), antioxidant: kyselina askorbová (vitamin C), citran zinečnatý, riboflavin (vitamin B2), tiamin (vitamin B1), vitamin A.

ZPĚT DO SEZNAMU PRODUKTŮ
Dr. Light Fruit ENERGY - BAR (30g)
22,90
25,90
Citronovo-zázvorový drive! Svěží spojení výrazné chuti citronu a trpkého zázvoru, to je energeticky nabitá kompozice pro dobrou náladu! Energie z přírody! Citron se zázvorem si nemusíte dávat jen v podobě čaje, když na vás přijde rýmička. Tato kombinace vám může také přinést pořádnou nálož energie v podobě naší ENERGY-BAR! Vyzkoušejte naše nové složení obohacené o prebiotika a probiotika.
V širokém spektru potravin a doplň, které tvoří náš jídelníček, se objevují i tzv. super potraviny, nebo jinak řečeno látky, které mají na lidský organismus blahodárný vliv. Patří mezi ně i zvor. I když jde vlastně jenom o doplněk používaný jako koření a přísada do různých jídel, má naprosto neopominutelné účinky na naše zdraví a tělesnou hmotnost.
Zázvor se už tisíce let používá jako lék, při vaření i k ochucování nápojů a jídel. Zázvor se v tradiční medicíně (asijské, arabské a indické) používá k léčbě různých zdravotních problémů od artritidy, koliky, srdečních onemocnění, až po průjem již více než 3000 let.
Ovšem význam pálivé chuti zázvoru zvyšuje jeho důležitost v oblasti hubnutí. Tato pálivá chuť úspěšně zahřívá organismus. Tím pádem funguje pro nastartování spalování, pozitivně působí na trávení v žaludku a ve střevech, což má příznivý vliv na celkový metabolismus. Zjednodušeně řečeno zázvor pomáhá rozpohybovat náš zlenivělý metabolismus.
Složení: meruňky sušené – 38,9 %; hrozny sušené – 16,9 %; jablka sušená – 12,2 %; citron kandovaný – 12 %, fruktóza; citronová šťáva z koncentrátu – 3,7 %; zázvor kandovaný – 3,6 %; želírující látka: arabská akátová guma (přírodní vláknina); Energy-complex [L-theanin, extrakt ze zeleného čaje, niacin (vitamín B3)] – 0,85 %; regulátory kyselosti: kyselina askorbová; kyselina citronová.

ZPĚT DO SEZNAMU PRODUKTŮ
Dr. Light Fruit Rakytník (30g)
PRE + PROBIOTIKY
22,90
25,90
Rakytníková tyčinka = naše/vaše stálice. Ať už potřebujete svačinku do školy, do práce nebo na výlety, tak nejčastěji sáhnete po našem rakytníku. I on se tedy dočkal nového složení s menším množstvím kalorií a cukrů. Chuť je však stále výborná, a ne-li ještě lepší!
Rakytník řešetlákový je ovocná rostlina s vynikajícími léčebnými účinky, která obsahují množství cenných látek. Kromě plodů bohatých na vitamín C, B, A, E, K a velkého množství minerálů, dužnina plodů obsahuje olej, který se používá při spáleninách, omrzlinách, žaludečních vředech, chorobách střevních cest a regeneraci tkání při ozařování. Plody obsahují mnoho organických kyselin a aminokyselin a dalších zdraví prospěšných látek.
"Nešiřené meruňky" v našich snackach znamená, že na výrobek nepoužíváme konzervační "oxid siřičitý". Když se nejvíce zajímáte o produkt bez konzervačních látek, nesulfované meruňky se vám budou líbit. Naše nešiřené meruňky jsou organicky pěstovány a sušeny přirozeně na slunci.
Složení: Meruňky sušené 39,1 %, jablečné pyré 17,6 %, rakytník 15 %, inulin (prebiotikum) 15 %, jablka sušená 6 %, ananas sušený 4 %, rakytníkový koncentrát šťávy 2 %; citrónový koncentrát šťávy 1 %; Bacillus Coagulans (probiotikum), antioxidant: kyselina askorbová (vitamin C).
ZPĚT DO SEZNAMU RPODUKTŮ
Dr. Light Fruit IMMUNO - BAR (30g)
PRE + PROBIOTIKY
22,90
25,90
Tyčinka, obohacená o vitamíny A, C, E, nejenom že podpoří vaši imunitu, ale také s ní lehce umlčíte plížící se hlad a mlsnou. Immuno-bar to není jen šípek, malina a černý rybíz, ale nově také prebiotika a probiotika.
"Nešiřené meruňky" v našich snackach znamená, že na výrobek nepoužíváme konzervační "oxid siřičitý". Když se nejvíce zajímáte o produkt bez konzervačních látek, nesulfované meruňky se vám budou líbit. Naše nešiřené meruňky jsou organicky pěstovány a sušeny přirozeně na slunci.
Kromě vitaminu C mají černý rybíz spoustu antioxidantů a antokyaninů. Ty mohou pomoci posílit váš imunitní systém, uklidnit bolest v krku, a zmírnit příznaky chřipky.
Malina je bohatá na antioxidanty a pomáhá neutralizovat volné radikály v těle, a tím zabraňuje poškození buněčných membrán a dalších struktur.
Složení: Meruňky sušené 44,1 %, inulin (prebiotikum) 15 %, jablečné pyré 14,77 %, černý rybíz 10 %, jablka sušená 5 %, malinový koncentrát šťávy 4 %, šípkový koncentrát šťávy 4 %, inositol, citrónový koncentrát šťávy 1 %, Bacillus Coagulans (probiotikum), antioxidant: kyselina askorbová (vitamin C), vitamin E, vitamin A.

NA ZÁKLADĚ NESÍŘENÝCH MERUNĚK
PRÉMIOVÁ ŘADA OVOCNÝCH TYČINEK -
POUZE 100% OVOCE A NIC VÍC
Lesní směs (30g)
20,90 kč
Rakytník (30g)
20,90 kč
Klikva – Malina (30g)
20,90 kč
Borůvka (30g)
20,90 kč
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
ZPĚT DO SEZNAMU PRODUKTŮ
More&More LESNÍ SMĚS (30g)
20,90
23,90
Naše More&More Lesní směs vám vyřeší dilema, jestli si dáte chutnou nebo zdravou svačinku. Splňuje totiž obojí, a tak se nemusíte s More&More nijak omezovat.
"Nešiřené meruňky" v našich snackach znamená, že na výrobek nepoužíváme konzervační "oxid siřičitý". Naše nešiřené meruňky jsou organicky pěstovány a sušeny přirozeně na slunci.
Kromě příjemné chuti přispívají i různé léčivé účinky k tomu, že jablko je jedním z nejoblíbenějšího a nejčastěji konzumovaného ovoce. Obsahuje velké množství blahodárných složek, obzvláště významné je jeho množství vitaminu C a vlákniny, a proto není náhoda, že získalo své zasloužené místo mezi superpotravinami.
Váže žlučové kyseliny a podporuje jejich tvorbu, čím zlepšuje metabolismus tuků. Pektin je navíc skvělým čističem střev a podporuje vylučování škodlivých usazenin.
Jednou z největších předností jablka je mimořádně velké množství pektinu: konzumací jednoho středně velkého jablka můžeme pokrýt 20 procent doporučené denní dávky vlákniny.
Černý rybíz kromě vitaminu C mají spoustu antioxidantů a antokyaninů. Ty mohou pomoci posílit váš imunitní systém, uklidnit bolest v krku, a zmírnit příznaky chřipky.
Malina je bohatá na antioxidanty a pomáhá neutralizovat volné radikály v těle, a tím zabraňuje poškození buněčných membrán a dalších struktur.
Složení: Sušené meruňky – 59,25%; sušené jablka – 19,75%; černý rybíz – 12%; malinový koncentrát šťávy – 4%; šipkový koncentrát šťávy – 4%; citrónový koncentrát šťávy.ZPĚT DO SEZNAMU PRODUKTŮ
More&More RAKYTNÍK (30g)
20,90
23,90
S More&More Rakytník zažijete 100% zážitek se 100 % ovoce! Jemná vláčná chuť této ovocné tyčinky vás dostane!
"Nešiřené meruňky" v našich snackach znamená, že na výrobek nepoužíváme konzervační "oxid siřičitý". Naše nešiřené meruňky jsou organicky pěstovány a sušeny přirozeně na slunci.
Kromě příjemné chuti přispívají i různé léčivé účinky k tomu, že jablko je jedním z nejoblíbenějšího a nejčastěji konzumovaného ovoce. Obsahuje velké množství blahodárných složek, obzvláště významné je jeho množství vitaminu C a vlákniny, a proto není náhoda, že získalo své zasloužené místo mezi superpotravinami.
Váže žlučové kyseliny a podporuje jejich tvorbu, čím zlepšuje metabolismus tuků. Pektin je navíc skvělým čističem střev a podporuje vylučování škodlivých usazenin.
Jednou z největších předností jablka je mimořádně velké množství pektinu: konzumací jednoho středně velkého jablka můžeme pokrýt 20 procent doporučené denní dávky vlákniny.
Ananas je chutné exotické sladké ovoce se žlutou šťavnatou dužinou. Je původem z Jižní Ametiky obsahuje více jak 80 % vody, má skvělou chuť, ale i léčivé účinky. Je výborný na trávení, často je díky svým nutričním hodnotám součástí redukčních diet a v neposlední řadě je přímo napěchovaný vitamíny. Ananas sušen mrazem, při kterém si ovoce zachovává svou přirozenou strukturu, barvu, vůni a především nutriční hodnotu včetně všech vitamínů a minerálů.
Složení: Sušené meruňky – 54,25%; sušené jablka – 23,75%; rakytník – 15%; sušený ananas – 4%; rakytníkový koncentrát šťávy – 2%; citrónový koncentrát šťáv.

NA ZÁKLADĚ DATLÍ
SKUTEČNÁ CHUŤ ČERSTVÉ ZELENINY
V KAŽDÉM KOUSNUTÍ
Mrkev (35g)
20,90 kč
Červená řepa (35g)
20,90 kč
Dýně (35g)
20,90 kč
Ovocné kostičky Veggies (MIX 3 přichutí) (30g)
21,90 kč
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
NA ZÁKLADĚ DATLÍ
PŘÍRODNÍ SVAČINKA SE SKVĚLOU CHUTÍ
Z OBLÍBENÉHO OVOCE
Wow Fruit Cherry (30g)
19,90 kč
Wow Fruit Citrus (30g)
19,90 kč
Wow Fruit Cacao (30g)
19,90 kč
Ovocné kostičky WOW Fruit (30g)
21,90 kč
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
NA ZÁKLADĚ OVOCNÉCHO PYRÉ
JEMNÉ A CHUTNÉ OVOCNÉ POCHOUTKY
SPECIÁLNĚ PRO NAŠE DĚTI
Borůvka (20g)
14,90 kč
Jablko (20g)
14,90 kč
Banán (20g)
14,90 kč
Ovocné kostičky 3 přichutí (30g)
21,90 kč
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
PŘIDAT DO
Hruška (20g)
14,90 kč
PŘIDAT DO
Černý rybíz (20g)
14,90 kč
PŘIDAT DO
MiNiMix Frukvik (MIX 5 přichutí) (10x10g)
59,90 kč
PŘIDAT DO
Frukvik Box (18x20g)
268 Kč
PŘIDAT DO
Kontakty
Pharmind Corporation s.r.o.
Litevská 1174/8
100 00 Praha 10
Menu
Zavoláme Vám
© Pharmind Corporation s.r.o. 2020 / All rights reserved