O společnosti

Historie

Prospěšné výrobky pro aktivní lidi, kteří jsou úspěšní, energičtí a oceňují krásu života!

Pharmind Corporation je společnost nadšenců, kteří se spojili dohromady, aby nabídli našim zákazníkům výrobky, jež si mohou vychutnat kdykoliv s prospěchem pro zdraví.

Naše heslo: Prospěšné výrobky pro aktivní lidi, kteří jsou úspěšní, energičtí a oceňují krásu života!

Naše poslání: Pomáhat každý den lidem stejného smýšlení, aby s lehkým krokem vykročili ke správnému zdravotnímu stylu!

Naše produkce je určená pro ty, kteří:

  • si přejí zachovat svou krásu a zdraví;
  • aktivně sportují;
  • pociťují nedostatek vitamínů a stopových prvků;
  • posilují svou imunitu nebo se zotavují po nemoci;
  • potřebují vhodnou a pohodlnou svačinku pro celou rodinu;
  • chtějí zahnat pocit hladu dobrými a vhodnými produkty;

Naším cílem je dát lidem to nejlepší! Ať již si z výrobků Pharmind Corporation zakoupíte cokoli, vždy si můžete být jistí, že byly vyrobeny z nejlepších přírodních složek dle speciální technologie, která zaručuje jejich efektivitu a nezávadnost. Přikládáme obrovský význam chuťovým charakteristikám a pohodlí při používání našich výrobků, a rovněž stále pracujeme na tom, abychom nabídli našim spotřebitelům zajímavé novinky.

Pharmind Corporation se snaží stále zlepšovat nabízenou produkci a služby k uspokojování požadavků našich zákazníků, což nám umožňuje neustále rozvíjet náš obchod.

Principy práce Pharmind Corporation spočívají v následujícím:


Kvalita produkce je na prvním místě. Chceme dosáhnout spokojenosti zákazníků, proto je kvalita naší produkce a našich služeb prioritou číslo jedna.


Všechno, co děláme, děláme pro spotřebitele. Když odvádíme svoji práci, myslíme na naše spotřebitele, snažíme se jim nabídnout co nejlepší výrobky a služby, než naše konkurence.


Neustálé zlepšování je klíčem úspěchu. Snažíme se o co nejlepší výsledky ve všem, co děláme: v naší produkci, v její užitečnosti, hodnotě a konkurenceschopnosti, v našich službách i ve vztahu k lidem.


Zapojenost pracovníků společnosti, to je náš způsob fungování. Jsme tým, věříme si vzájemně a vážíme si jeden druhého.


Naše společnost podporuje oboustranně výhodné vztahy se všemi našimi partnery.


Návaznost a poctivost ve všem. Pravidla chování naší společnosti podtrhují sociální odpovědnost a pozitivní přínos pro společnost. Naše dveře jsou otevřené všem, kdo by chtěli lidem dělat radost!